Hakkımızda

Fırat Vinç,  Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Veliköy ve Velimeşe bölgesi başta olmak Trakya’nın tüm bölgelerine saatlik, günlük, aylık ve yıllık zaman dilimleri ile vinç kiralama hizmeti vermektedir.

FIRAT VİNÇ, sepetli vinç kiralama, mobil vinç kiralama, forklift kiralama, makaslı platform kiralama,  satış, teknik destek ve danışmanlık konularında da etkinlik göstermekte olup, müşterilerine en iyi şekilde kiralık iş makinaları hizmeti vermek adına araç filosunu belirli zaman periyotları ile sürekli yenilemekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir. Filosumuzdaki araçlarının tümü periyodik olarak TSE onaylı makina mühendislerinin kontrolünden geçmektedir.

Operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Tüm operatörleri G sınıfı (iş makinesi, forklift, mobil vinç ve sepetli vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir. Ayrıca tüm çalışanlarımızın iş güvenliği eğitimleri, işe uygunluk sağlık raporlarını da periyodik olarak almaktayız.